Aşk büyüleri genel anlamda yapılışları farklı ama amaçları aynı olan bir uygulama şeklidir. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu en çok sorulan sorulardan biridir. Aslında aşk büyülerinin yapılışları bu büyü hazırlanırken kullanılan malzemelere göre farklılıklar gösterir. En çok kullanılan aşk büyüsü şekli canbar büyüsüdür.
Canbar büyüsü günümüzde bir çok medyumun ilk tercih ettiği bir aşk büyüsü seçeneğini oluşturuyor. Aşk büyüsü tarifi yemek tarifi gibi buraya yazılacak kadar kolay değildir sevgili kardeşlerim.

Aşk büyülerini ben size buraya ne kadar yazarsam yazayım kendi başınıza uygulamanız olanaksızdır. Bu şekilde bazen insanlar bana yazıyorlar hocam aşk büyüsünün tarifini bana yazar mısın diye. Eğer her önüne gelen bu işi yapsaydı bugün medyumlara ve hocalara iş kalmazdı. Bu işler görüldüğü gibi kolay değildir. Siz siz olun internette oradan buradan okuduğunuz bir takım eksik bilgilerle aşk büyüsü falan yapmaya çalışmayın bunun anlamı zamanınızı tamamen boşuna harcamak ve değerli vaktinizi kaybetmektir.