1982 AĞRI doğumluyum. 3 yıl boyunca akla hayale gelmeyecek büyülere maruz kalmıştım ki 300 üzerindedir. Bu büyülerden kurtarmak için kapı kapı hoca hoca gezmiş birisiyim. 10 yıl önce büyük meleklerden birini görerek ki tüm gökyüzünü kaplıyordu gelirken ve boyum sadece ayak parmaklarını görmeye yetiyordu dünya semasının uzunluğu sadece göğsüne kadardı ve böylece başlamıştır hocalık hayatım rabbim herkese nasip etsin.

Görüntümün açılmasıyla birlikte batını alemde bulunan rabbimin izin verdiği varlıkları gördüm duydum konuştum ilk zamanlar dünyayı tamamen terk etmiştim çünkü zahiri alemi batını alemi daha gerçek ayrımı çok zordu çiçeklerin böceklerin rabbimi zikrini duymak göklerin yarılıp meleklerin dünyaya inişini görmek ölen bir kişinin ruhunun gökyüzüne melekler tarafından çıkarılışını görmek hadımlerle hüddamlarla konuşmak meleklerle evliyalarla murşidi kamillerle zikir halkasında yer almak ve onu yaşamak dünyanın çok boş olduğunu göstermişti bana.

Yaşanılan hiçbir şey boşuna değildi. Onca büyüye maruz kalmam üstelik her çeşidiyle bana bugünlerde yardımcı olacaktı. Bir büyüğüm el vermesiyle üzerime alem yüklemesiyle daha da güçlenmeye başladım, bana yapılan büyüler dahi beni güçlendirmeye devam etti. Şu anda emrimde Rahmani şeytani ve hıristiyan alemleri bulunmaktadır. Rabbimin izniyle insanlara faydalı olmaya çalışıyorum.